KAYLEE

 
Kaylee ze seriálu Firefly - panenka


Popis Trojdílné šaty pro Barbie moderního typu. V této podobě byl kostým k vidění pouze v 1. díle seriálu, nazvaném Serenity. Panenka má přemalovaný obličej a upravené vlasy. Pokud by někoho zajímalo, co je to modré v její kapse - šroubovák :-)) Kostým je mezi fanoušky Firefly velmi oblíbený, mohla jsem proto využít  poznámek a pozorování Maggie - vřelé díky!,  :-)

Kaywinnit Lee Frye(ová) je "lodní mechanik od přírody" a vesmírná hippie, milá, optimistická, zkrátka takové sluníčko na Serenity, jejíž posádku považuje za svou rodinu. Hází  očkem po dr. Simonu Tamovi,  kvůli jeho upjatosti vesměs neúspěšně. 
  • Nebesky modrý kabátek čínského typu z čínského polyesterového brokátu je kromě rukávů podšitý modrým habotai

  • Kombinéza je z olivově zeleného surového hedvábí, v pase nepřestřižená, pod páskem prostehovaná gumovou nití. Zavírá se miniaturním zipem. Textilní fixou jsou na ní nakresleny čínské znaky pro "energii" a "lásku" (co měla seriálová Kaylee napsáno na svých montérkách, jsem prostě nedokázala přeluštit). Aplikaci medvídka  jsem vystřihla z kaštanově hnědého dyftýnu, přilepila na nohavici, přišila kroužkovacím stehem nití stejné barvy a pak teprve obšila okraje a tlamičku černou nití. Kapsy jsou znečištěné "olejem" - akrylovou barvou.

  • Pod kombinézou má panenky ručně malované body z tenkého bavlněného úpletu (tričko), které se vzadu zapíná na patenty.

    Kostým je celý šitý ručně, boty  jsou od Mattela, zip a knofliíčky od Tiny Zippers.

 Kaylee ze seriálu Firefly - panenka Kaylee ze seriálu Firefly - panenka
Kaylee ze seriálu Firefly - panenka Kaylee ze seriálu Firefly - panenkapřed přemalbou ("Summer")Na hlavní stránku

Galerie

©molendrix 2007