O (mých) autorských právech,
o užívání těchto stránek,
aneb,
Co můžete a co ne
Nerada někoho komanduju a jsem přesvědčena, že 99% návštěvníků stránek tak krotkých, jako jsou mé, jsou slušní a netikety znalí lidé. Nicméně, narazila jsem už i na nevychovance. Proto:

1. Stránky jsou určeny jen pro osobní využití. Obsah mých stránek je pod ochranou autorského práva (copyrightu). Bez  mého předchozího písemného souhlasu  je zakázána jakákoli další publikace mnou vytvořeného materiálu (kromě webových panenek), uveřejněného na www.molendrix.com.

2. Fotografie - pokud je budete chtít zveřejnit na svých osobních stránkách, prosím, požádejte mne nejprve o svolení. Jestliže jsou Vaše stránky "mládeži přístupné" nevidím důvod, proč bych Vám je neudělila. Musíte ovšem přiznat mé autorství a dát poblíž fotky odkaz na mé stránky.

3. Střihy jsou zcela zdarma pro osobní využití, ale NESMÍ být zveřejněny na jiných stránkách než mých. Pokud to uděláte, strašlivě mě tím naštvete. Jedinou výjimku mají weby Alley Cat Scratch a Padawan's Guide.

4. Webové panenky, tzv. DOLLZ můžete "adoptovat" - tj. uložit si obrázek u sebe na počítači a začlenit je do svých stránek - pokud se Vám líbí, ale zase: dejte k panence maličký odkaz na mé stránky, ano? A bylo by fajn, kdybyste mi o tom napsali, udělalo by mi radost vědět, kam se ty obrázečky dostanou. Je zakázáno je jakkoli měnit a tvrdit, že jste tím stvořili originální dílko.

5.

Žádné přímé propojování na moje obrázky z Vašich stránek
(tzv. HOTLINKING) !!!!

To je hrubé porušení dobrých mravů, krádež a mohly by se mi sesypat stránky.
Pokud něco ode mne chcete, odkažte buď na mé stránky, nebo mi napište, stáhněte si fotky a uložte si je na SVÉM serveru.


Děkuji za pochopení
Denisa

banner


Na hlavní stránku


©molendrix 2005